Zprávy od fanoušků

nám prosím posílejte prostřednictvím Kontaktního formuláře a my je rádi uveřejníme i s odpovědí právě zde v této rubrice !!!

Pavel:

Finálové pouťové veselí v Kamenici nad Jihlavou bylo díky vašim oprášeným italským hitům plné dobré nálady,nostalgie a byť už byla tma, vaše skladby evokolaly dovolenou u sluncem prohřáté pláže a to nejen díky výborné instrumentalitě zahraných skadeb ale především vašemu energii rozdávajícímu sluníčku, které mezi vámi chlapy zářilo....... :-).Přeji vám honě úspěchů na další štaci,spokojené publikum a ať se vám vždy podaří najít váš cíl včas i bez navigace :-) Tak třeba zase někde naviděnou.Pavel

Radek:

Dobrý den, Pavle, moc děkujeme za slova chvály, která vždy potěší. Samozřejmě, že víme, že naše Peťka je sluníčko a Paní zpěvačka a proto ji v kapele také máme. Těšíme se někdy na viděnou a doufám, že brzy.

Lalusz:

Dzien dobry Radusu,vidalem vase ladne a bardzo originalne vystempienie v slovakii a bolo to napravde amerikanske.Tese se na tziebie i Piotre kdes v novem programme.Mnogo vas kocham.
Dziesej szukam vas na internete i tese se na zobacenie.Dividzenia Vas Lalusz kochanek. 

Radek:

Hi, Lalusz, thank you for our support and compliments. We are glad you enjoyed our performance and we will pleased to see you on our next show.

Katka:

Zdravím Vás, ja nechcem sa nič opýtať, ja Vám len chcem vyjadriť svoj obdiv. Bola som na Vašom vystúpení na Haluškyfeste v Tureckej(SK) a ste neskutočne perfektná kapela, s úžastnou speváčkou a proste radosť Vás počúvať a pozerať. Preto Vám prajem veľa osobných a speváckych úspechov, nech svojim vystúpením robíte radosť a zábavu; tak ako v Tureckej.Nech sa darí a veľa, veľa spokojných fanušikov.S pozdravom už odteraz fanušíčka Katka. :-)

Radek: 

Paní Katko, moc děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že Vás naše vystoupení zaujalo natolik, že Vám stálo za to napsat tuto hezkou zprávu. I my Vám přejeme hodně štěstí a životních úspěchů a budeme sa těšiť aj nabudúce.

Danka:

Dobrý večer.
Dnes jsem byla v Púchově na vašem koncertě,který byl plný krásných písniček a melodií. Vaše vystoupení bylo perfektní a byl to pro mě krásný zážitek a skutečně senzační závěr léta.
Přeji celé kapele i zpěvačce hodně úspěchů a spoustu hezkých koncertů.
Danka 

Radek:

Dobrý den, paní Danko ,
moc děkujeme za slova chvály, jsme moc rádi, že se Vám naše vystoupení líbilo a budeme se těšit třeba někdy na viděnou.

Kontaktní formulář